Aikataulu

John Smith Rock Festival 2018 aikataulu - olkaa hyvä!

20Hei, 2018
AikaEsiintyjä
16.00Festivaalialue aukeaa
17.00Lazy Bonez
17.45Brother Firetribe
18.30Beast In Black
19.15Antony Parviainen Trio feat. Marco Hietala & JP Leppäluoto / VIP!
20.15Dark Tranquillity
21.15Cyhra
22.15Amorphis
23.30Insomnium
00.30Lacuna Coil
02.00Festivaalialue sulkeutuu
02.00Dark Sarah / Peurunka jatkot!
04.00Nukkumaanmenoaika!
21Hei, 2018
AikaEsiintyjä
12.00Festivaalialue aukeaa
13.00Leverage
13.45End Of You
14.30Waltari
15.15Ensiferum
16.30Eluveitie
17.30Turmion Kätilöt
18.30Paradise Lost
19.30Verenpisara / VIP!
20.30Mokoma
21.30Raised Fist
22.30Apocalyptica
00.00Hallatar
00.45Stratovarius
02.00Festivaalialue sulkeutuu
02.00Wolfheart / Peurunka jatkot!
04.00Nukkumaanmenoaika!