Aikataulu

Jotta tiedät milloin suosikkisi esiintyy...

21Hei, 2017
AikaEsiintyjä
16.30Festivaali alue aukeaa
17.30 / SoundiDynazty
18.15 / CityBefore The Dawn
19.00 / SoundiS-Tool
19.45 / CityTimo Rautiainen & Trio Niskalaukaus
21.00 / VIP-StageGraham Bonnet Band ( VIP )
22.00 / CityMustasch
23.15 / SoundiDelain
00.30 / CityAmorphis
02.00 / KaaoszineWolfheart
22Hei, 2017
AikaEsiintyjä
12.30Festivaali alue aukeaa
13.30 / CityReckless Love
14.30 / SoundiPsychework
15.30 / CityCMX
16.30 / SoundiPeer Günt
17.45 / CityD-A-D
19.00 / VIP-StageAntony Parviainen Trio feat. Marco Hietala & Tupla Salmela
20.00 / CityTherapy?
21.00 / SoundiMokoma
22.15 / CityChildren Of Bodom
23.45 / Soundi2 Times Terror
00.30 / CitySonata Arctica
02.00 / KaaoszineSwallow The Sun

Kipin kapin ostamaan oma lippusi liveto.fi -sivustolta.